کارمیسین Karmisin

اخبار روز استان کرمانشاه-ایران-جهان

کارمیسین Karmisin

اخبار روز استان کرمانشاه-ایران-جهان

کارمیسین Karmisin
کارمیسین از نامهای قدیمی شهر کرمانشاه است.
در این وبلاگ اخبار مربوط به استان کرمانشاه با اولویت شهر کرمانشاه و همچنین اخبار مهم مربوط به خبرگزاری ها و وبلاگ ها و وبسایت های استانی و فرا استانی درج خواهد گردید.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

دلاوران مرصاد
هیچ چیز نمی تواند به این اندازه احساس بدی را در ما ایجاد کند که صبح روز جمعه، با نشاط از منزل خارج شویم تا هم پیاده روی کرده باشیم و هم نان تازه ای برای صبحانه تهیه کنیم و در مسیر بر سر هر سطل زباله مهمانی را ببینیم که در این وقت از صبح به دنبال پس مانده های غذایی شب جمعه دیگران محتویات سطل را جستجو کند !

واقعیت تلخ این روزهای جامعه ما که در غوغای زد وخورد سیاسی مسئولان هر روز به تعداد آنها اضافه می شود و به دست فراموشی سپرده شده اند.
مگر اینها چه توقعی از زندگی دارند؟!آیا با اینهمه نعمت خدادای که پروردگار در اختیار ما گذاشته نمی توان فکری هم به حال اینها کرد؟!

مسئول بودن،مدیر بودن ،تنها کت و شلوار پوشیدن و جلسه برگزار کردن و مصاحبه با این روزنامه و آن روزنامه نیست !!!!!

مسئول بودن یعنی مسئولیت داشتن در قبال تمام افرادی که سرنوشتشان به پشت میز شما گره خورده است ،  قبول کنیم که این زباله گردها هم از این جامعه سهمی دارند ، شاید یک اشتباه یا یک ندانم کاری ما آنها را به این روز انداخته باشد .
احساس مسئولیت کنیم ، روز پاسخگوئی سخت روزیست !!!!!!
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ خرداد ۹۴ ، ۰۹:۳۵