کارمیسین Karmisin

اخبار روز استان کرمانشاه-ایران-جهان

کارمیسین Karmisin

اخبار روز استان کرمانشاه-ایران-جهان

کارمیسین Karmisin
کارمیسین از نامهای قدیمی شهر کرمانشاه است.
در این وبلاگ اخبار مربوط به استان کرمانشاه با اولویت شهر کرمانشاه و همچنین اخبار مهم مربوط به خبرگزاری ها و وبلاگ ها و وبسایت های استانی و فرا استانی درج خواهد گردید.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
۲۷ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۷:۲۷

آسمان آبی است اگر ابرها بگذارند!!!

آقای کاندیدای محترم !آقای مسئول محترم ! که می آیی و در سخنرانی خود از زبان مردم می گویی که مردم دیگر فلانی را قبول ندارند،و مردم به مدیریت 20سال پیش رای نمی دهند!!!از کجا از راز دل مردم خبر داری ؟؟؟از کجا تا به این حد اطمینان داری که مردم به چه کسی رای می دهند یا نمی دهند؟

شعیب نظری-بازهم شهر شلوغ شده است ،بازهم شرکای بی قول وقرارو بی قید وشرط مردم ،پای میز گردهم  نشسته اند،سهم نداشته اشان را می طلبند بنده های خدا!
از خواب و خوراک افتاده اند از بس که این احساس تکلیف بردوششان سنگینی می کند!
خداخیرشان دهد که زبان مردم هستند و به جای مردم تحلیل می کنند و تصمیم می گیرند و به جای مردم خوب را از بد تشخیص می دهند و این همه به فکر مردم هستند!
آخر بقال و بزاز و راننده تاکسی و نانوا و سبزی فروش ومعلم و کارمندودانشجو......که چیزی از سیاست نمی دانند ،خدا رو شکر که اینهایی را داریم که وقتی به دنیا آمدند اولین کلامی که به زبان راندند سیاست بود و گرنه الان معلوم نبود تکلیف ما چه میشد؟
ما سرمان به کار خودمان باشد بهتر است تا وقتی این دلسوزان از جان و مال دنیا  گذشته را داریم که برایمان  از خودمایه میگذارند.
خدا خیرشان  بدهد انشالله!که میلیاردی هزینه تبلیغات و آمد و شد و میتینگ می کنند آنهم از جیب خودشان نه خدای نکرده بیت المال !!برای رسیدن به عشق خدمت به مردم !
آخر نمی شود که !باید حتما" رئیس جمهور و نماینده مجلس و عضو شورای شهر باشی تا بتوانی به مردم بخصوص مستضعفین خدمت کنی !گناه دارد اگر به جای ا هزینه کردن های میلیاردی  با همان هزینه ،مثلا" یک کتابخانه در یک منطقه محروم ساخت ،و یا یک کارگاه تولیدی بنا کرد و چند نفر را مشغول به کار کرد اینها که خدمت نمی شود !!!!!!
تورا به خدا  بگذارید که ما هم چند کلمه ای باشما سخنی گفته باشیم ای احساس تکلیف کرده ها!

زیاد هم از خودممنون نباشید !اگر مردم  زیر باراین همه سختی و فشار استخوان شکن اقتصادی با سیلی روی خود را سرخ می نمایند  و دم از انتقاد بر عملکرد بعضی از شما مسئولین  از خود راضی نمی زنند این را باید فقط و فقط به حساب عشق و ارادت ملت به رهبر و مقتدای خود مقام عظمای ولابت گذاشت .
و گرنه مسئولی را که خود مردم انتخاب می کنند خود مردم هم به راحتی می توانند کنار بگذارندحال در هر جایگاه و مسئولیتی که بخواهد باشد.

شما یک خانواده چهارنفری و مستاجر را با یک حقوق کارگری +یارانه اتان اداره بفرمائید مسئولیت  اداره کشور و شهردودستی پیش کش شما!
کسانی که با زبان و قلم و رفتار و جناح بازی و..... سعی دارند راه انقلاب را از راهی که حضرت امام خمینی  (ره) و حضرت امام خامنه ای مدظله العالی  برای آن ترسیم نموده اند منحرف نمایند سخت در اشتباه اند.
مردم همان مردم انقلاب 57 هستند ،همان مردم 8 سال دفاع مقدس هستند ،هم رزمان و هم سنگران  شهدا هستند ،این ملت همان ملت هستند با عزمی راسخ تر و به مراتب استوارتر هر چند که به دلیل ندانم کاری و ناتوانی بعضی ها در انجام مسئولیتشان ،در جایگاهی نیستند که باید باشند.و با مشکلات شدید اقتصادی دسته و پنجه نرم می کنند
وقتی ملت رهبر دارد وقتی این کشتی ناخدایی باخدادارد،دیگرلازم نیست که دیگران راه را ازچاه برای ملت تمیز دهند.

بداتید که مردم آگاه تر و هوشیار تر از آن هستند که شما می پندارید.مردم گوششان به کلام رهبر است و انچه باید بگیرند را از میان این کلام نورانی خواهند گرفت و بهتر از هرکسی فتنه گر و منحرف را از صالح و صدیق تشخیص می دهند.

اگر هر کدام از ما که به نحوی مسئولیتی در قبال مردم داریم  فقط و فقط به فکر انجام صحیح وظائف خود باشیم و از ورود به مسائل غیر و جبهه گیری های بی اساس و بی پایه خودداری نمائیم به خودی خود 50% مشکلات مردم حل خواهد شد.

اگر کسی براساس  قانون و مندرجات قانونی  و طی مراحل و تشریفات مربوطه و عبور از فیلترهای پیش بینی شده  بعنوان کاندیدای  انتخاباتی همانند انتخابات ریاست جمهوری و یا شورای اسلامی وارد معرکه می شودعملا" وجاهت و تائید قانونی خود را از نظام گرفته است  پس در نتیجه هرگونه حرکتی دال بر تخریب و تضعیف و جبهه گیری و ترور شخصیتی هر کدام از این کاندیداها حمله  و توهین مستقیم به نظام و جبهه گیری در مقابل خواست و انتخاب مردم است .

آقای کاندیدای محترم !آقای مسئول محترم ! که می آیی و در سخنرانی خود از زبان مردم می گویی که مردم دیگر فلانی را قبول ندارند،و مردم به مدیریت 20سال پیش رای نمی دهند!!!از کجا از راز دل مردم خبر داری ؟؟؟از کجا تا به این حد اطمینان داری که مردم به چه کسی رای می دهند یا نمی دهند؟
خودت چه در چنته داری ؟ از خودت بگو !بگو چه می خواهی بکنی برای این مردم !
از توانایی هایت بگو تا اگر فردا انتخاب شدی و خدای ناکرده نتوانستی به حرفهایت جامه عمل بپوشانی لااقل مردم بهتر تورا بشناسند!بدانند که حق نمی گفتی 1بدانند که از حقیقت نگفتی !بدانند که با آنها رو راست نبودی !
بد دیگران را گفتن که برای یک بچه دبستانی هم کاری است به سادگی آب خوردن !!!
آقای محترم !مردم  به تنها افراد محدود به اعضای ستاد شما و اطاق فکر و حامیان شما اطلاق نمی شود،مردم  به یک جمعیت بیش از 70میلیونی متشکل از فارس و کرد و عرب و بلوچ و آذری و .....مسلمان  اعم از شیعه و سنی و غیر مسلمان به مانند مسیحی و ارامنه و زردتشتی و......گفته می شودمردم  اینها هستند!نظر و توصیه ی چند نفر انگشت شمار را به حساب خواست عمومی مردم نگذارید!
از مردم هزینه نکنید لطفا"

مردم از شما نخواسته اند که کاندیدا شوی تا بگویی چه کسی فتنه گر یا حامی فتنه گر بوده و هست و یا چه کسی در جریان انحرافی هست یا نیست ؟
مردم از شما می خواهند که بگویی که چه خاکی  بایدبر سر این اقتصاد بیمار و ناعلاج ریخت که قیمت سیب زمینی آن با بالا و پائین رفتن شاخص  تالارهای بورس  آمریکا و اروپا و شرق آسیا نوسان پیدا می کندالبته هیچ وقت کم نمی شود و فقط رو به بالا می رود؟
مردم می خواهند بدانند چه بر سر این اقتصاد شکوفا و در حال پا گرفتن دوران سازندگی بعد از جنگ آمده است که آن زمان با نفت بشکه ای 7دلار می چرخید و الان با نفت بشکه ای صد و خورده ای دلار به زمین خورده است ؟

می دانید چند درصد از مردم حاضرند یارانه نگیرند حتی به دولت یارانه هم بدهند اما اوضاع اقتصادیشان به قبل از اجرای برنامه هدفمندی  یارانه ها برگردد؟؟
متعجبم !حضرت آقا به این صراحت می فرماید:
 کسانى که از ما حرف‌شنوى دارند، در هر جاى کشور هستند، از همین اوّلِ کار مراقب باشند. کارشکنى نسبت به دیگران، لجن‌پراکنى علیه این نامزد یا آن نامزد، بدگویی وافشاگریهاى بى‌پایه و اساس نسبت به اشخاص، همه اینها کارهاى ممنوع و ضدّ ارزش و خلاف مشى جمهورى اسلامى و خلاف حق است. از این کارها اجتناب کنند.»

بعد شمای نامزد انتخابات ،شمای مسئول به راحتی از این فرمایشات راهگشای معظم له عبور می کنید؟
این را چگونه می توان در ژست رهرو و پیرو ولایت گنجاند؟

فلان مسئول ارباب رجوع اداره اش از عدم رسیدگی به امورشان توسط اداره مربوطه جان به لب شده اند بعد  آقای مسئول  تمام فکر و ذکرش  خودش و افراد تحت امرش ،شده مهیا کردن اسباب حضور فلان کاندیدای انتخابات!

اگر کاندیدایی پیدا شود که تنها و تنها مورد نظریک نفر از همین عامه  مردم  باشد همه موظفند به احترام همان یک نفر،از هر گونه بداخلاقی و بی حرمتی نسبت به آن کاندیدا اجتناب کنند.

به نظر نگارنده باید اخلاق انتخاباتی اول از سوی شخص  نامزدها رعایت شود تا به پیروی از آنها حامیان و طرفدارانشان نیز الگو پذیری نمایند.

گوش به فرمان ولایت و رهبر بودن در کلام بسی آسان است اما در عمل باید ثابت نمود که از رهروان واقعی ولایت هستیم پس انشالله  همگی باید تلاش نمائیم تا هیچ شخصیت حقیقی و یا حقوقی که به نوعی درگیر این انتخابات است در راه رسیدن به اهداف خود خدای ناکرده از حضرت آقا و مردم هزینه ننموده و مایه نگذارد انشالله .

حماسه نزدیک است
لبیک یا خامنه ای

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۲/۰۲/۲۷

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">